Říjen 2009

Ranní "rozcvička" v Hollywoodě

6. října 2009 v 17:37 Paparazzi
Včera ráno (5. října 2009) paparazzi zastihli Ashley Tisdale jak právě přichází do tělocvičny v západním Hollywoodu. Mladá blonďatá zpěvačka a herečka měla na sobě botasky, černé tepláky, šedé tričko a modrou mikinu s kapucí.A mám nové informace.Nový videoklip "Crank It Up" bude mít premiéru již zítra na oficiální MySpace.com stránce! Fotografie si můžete prohlédnout níže.

Oficiální premiéra "Crank It Up"

5. října 2009 v 21:51 Novinky

Před pár hodinamy televizní stanice VIVA odvysílala nový videoklip Ashley Tisdale "Crank It Up", také se to stalo i na webových stránkách televize, i když nastala nepříjemná situace že video nebylo vysíláno v naší zemi. Už níže si můžete prohlédnout v celkem dobré kvalitě video i se zvukem. Zůstaňte naladěný.
Ashley so Scottom v Mo's restauraci

5. října 2009 v 21:45 Paparazzi
Ashley Tisdale a její přítel Scott Speer byli zastiženi jak jdou včera (4. října) do restaurace "Mo's Restaurant" na oběd. Ashley měla na sobě bílé šaty s květinami, kabelku. Její outfit doplňovaly krásné blonďaté vlasy. Fotografie si můžete prohlédnout níže.

Stills fotografie z videoklipu Crank It Up

5. října 2009 v 21:44 Novinky
Na oficiální stránce AshleyTisdale.com přibyly opět nové fotografie z natáčení videoklipu Ashley Tisdale "Crank It Up".

Reklama na "Extreme Makeover: Home Edition"

4. října 2009 v 13:04 Novinky
Už výše si můžete prohlédnout novou reklamu Extreme Makeover: Home Edition v níž se objevila i Ashley Tisdale. Již zítra (4. října 2009) odvysílá televizní stanice ABC večer ve 20:00 tuto relaci. Zůstaňte naladěný a užijte si den.

Nové fotografie z natáčaní"Crank It Up"

4. října 2009 v 13:03 Novinky
Už níže si můžete prohlédnout opět nové fotografie z natáčení dalšího videoklipu Ashley Tisdale k jejímu novému albu "Guilty Pleasure" - Crank It Up. Podle fotografií se ve videoklipu objeví i kapela Ashley. Už za 2 dny si budete moci prohlédnout Crank It Up na německé stanici VIVA o 16:30 hodině.

Zasedání v Beverly Hills, Los Angeles

2. října 2009 v 18:30 Paparazzi
Ve čtvrtek brzy ráno (1. října 2009) Ashley Tisdale opustila svůj dům v Toluca Lake, Los Angeles a odcházela na zasedání v Beverly Hills. Jak je vidět mladá 24 letá zpěvačka a herečka je v posledních dnech zaneprázdněna a vyčerpána natáčením svého videoklipu "Crank It Up". Doufáme že všechno bude dobré a Ashley si už brzy vydechne. Užijte si den.

Fotografie z natáčení videoklipu "Crank It Up"

2. října 2009 v 18:19 Novinky
Kliknutím na obrázek si mužete prohlédnout všecky fotografie.

VIDEOKLIP "CRANK IT UP" UŽ ZA 3 DNY!

Obálka songu "Crank It Up"

2. října 2009 v 18:15 Novinky
Oficiální německá stránka AshleyTisdale.de zveřejnila obálku nového singlu z druhého alba Ashley Tisdale "Guilty Pleasure". Fotografie k obálkám fotil známý fotograf Roberto D'Este. Kliknutím výše si můžete prohlédnout celý cover. Zůstaňte naladěný.

Fotky z natáčení videoklipu "Crank It Up"

1. října 2009 v 18:21 Novinky
Oficiální stránka AshleyTisdale.com zveřejnila nové fotografie z natáčení videoklipu Crank It Up které se koná v Los Angeles, California. Níže si můžete prohlédnout osm fotografií. Na jedné z nich je vidět že Ashley má na sobě křídla, žeby šlo o nějaký "pikantnější" videoklip? . Dozvíme se brzy! Zůstaňte naladěný.