Září 2009

Videozpráva z natáčení videoklipu "Crank It Up"

30. září 2009 v 14:01 Novinky
Ashley byla včera zaneprázdněná při natáčení jejího nového videoklipu "Crank It Up". Při menšině výpadku stihla natočit krátkou videozprávu abyste věděli všechno o natáčení! Video si prohlédněte výše. Už zanedlouho si budete moci prohlédnout videoklip na TV stanici VIVA!
Ashley to strašne moc slušelo:O*ona je prostě nejlepší :)

Natáčení videoklipu "Crank It Up" už dnes!

29. září 2009 v 18:32 Novinky
Přináším vám souhrn nových informací o připravovaném videoklipu Crank It Up z nového alba Ashley Tisdale "Guilty Pleasure". Před pár dny Ashley oznámila že bude natáčet svůj v pořadí pátý videoklip. Hned se začaly šířit "drby" o tom, kdy se to stane a je to tu! Dnes se oficiálně začalo pracovat na novém videoklipu. Možná i kvůli této události mladá zpěvačka a herečka změnila svou přírodní hnědou barvu vlasů na blond.

Videoklip odstartuje exkluzivně 5. října 2009 na televizní německé stanici VIVA o 16:30 hod.. Hned po prvním vysílání se pomalu začne video vysílat i v jiných hudebních televizních kanálech. Už 16. října zasáhne obchody nové CD, které bude obsahovat nejen píseň "Crank It Up" ale také další nové songy "Time's Up" a "Blame It On The Beat". Zůstaňte naldený a nezapomeňte můj blod nadále sledovat.

Taneční zkouška v Millenium Dance Studio

29. září 2009 v 17:55 Paparazzi
Ashley byla včera (28. září 2009) na taneční zkoušce ve studiu Millenium Dance Studio v severním Hollywoodu. Před tím než mladá zpěvačka a herečka šla na pořádnou rozcvičku zašla pro jídlo do restaurací Paty's v Studio City. Natáčení nového videoklipu začíná už dnes! Nezapomeňte sledovat muj blog. Již brzy vám přinesu nové informace. Níže si můžete prohlédnout fotografie a twitter zprávu. Zůstaňte naladěný a užijte si den.
Twitter zpráva
Generálka v tělocvičně na Crank It Up? Natáčení videoklipu už zítra! Aaahhh

Akce Puerco Epsin

28. září 2009 v 21:44 Novinky
7.června 2009 jsme vám přinesli informace o akci která se konala před Italským obchodem Puerco Espina. Ashley Tisdale - tvář podzimní kolekce oblečení rozdávla autogram svým věrným fanouškům.Zde si můžete prohlédnout oficiální video ze stránky značky a fotografie. Užijte si den.Podzimní kolekce Puerco Espina

28. září 2009 v 17:11 Novinky
Italská módní značka Puerco Espino oficiálně zveřejnila novou podzimní kolekci pro rok 2009. Tváří nových návrhů pro děti a mládež se stala Ashley Tisdale, 24 letá zpěvačka a herečka. Už níže si můžete prohlédnout ukázky z katalogu a promo fotografie. Zůstaňte naladěný a užijte si zbytek dne.

Podzimní kolekce - Katalog 2009.


Promo fotografie Puerco Espin

Video: Ashley Tisdale na Teen Vouge Party

27. září 2009 v 16:46 Novinky
Na internetu se objevilo nové video ze sedmého výročního ceremoniálu Teen Vogue Young Hollywood Party. Už níže si můžete prohlédnout krátký rozhovor s Ashley Tisdale. Zůstaňte naladěný a užijte si víkendový den.

Twitter zpráva-Ashley

27. září 2009 v 16:44 Novinky
Maui a její najrozkošnější tvář ráno na gauči.

Ashley Tisdale: Sem sebejistá a za každou srandu!

27. září 2009 v 16:42 Novinky
Moviehole.net: Po 24 leté zpěvačce a herečce Ashley Tisdale je jeden z největších poptávek po mladých hereček v Hollywode díky mega výkonu ve filmových sériích High School Musical. V novém filmu Cizinci v podkroví netancovala ani nezpívala. Namísto toho si zahrála mladou lásku a neochotně pomáhala svým bratrem a bratrancem zachránit Zemi před zkázou, kdy skupina malých zelených mužíčkách byly v jejich domě. Více informací se dozvíte níže v interviu.

Chováš se jako Bethany ve tvém novém filmu?
Když jsem měla asi 17 let byla jsem taková jako Bethany. Vždy jsem si stála za svým slovem a můj přítel byl pro mě všechno. Myslím že jako postava má opravdu dobré vlastnosti. Bethany je opravdu silná osoba, i když je trochu tvrdohlavá. A tak si prosadí svému pomstu na konci filmu, která stojí opravdu za smích!

Víš kolik zábavy by bylo mít jeden z těch ovladačů na člověka jako ve filmu?
To určitě ano! Robert Hoffman (hraje jejího přítele ve filmu) je strašný blázen, haha!

Líbí se ti tento druh rodinných filmů?
Ano to určitě. Moje mladší sestřenice ma tyto druhy filmů opravdu velmi ráda. Myslím si že je to zábava. Hrávala jsem hlavně v těchto filmech, je to něco jako Sám Doma. Film je pozitivní a zapomene nás myslet na naše problémy.

Ashley na Teen Vouge Party 2009

27. září 2009 v 16:38 Paparazzi
Pátek večer (25. září) se konal v Milk Studios, Hollywoodu v pořadí sedm každoroční ceremoniál Teen Vouge Young Hollywood Party 2009 na které se zúčastnila i Ashley Tisdale se svým nynějším přítelem, režisérem videoklipů Scottem Speer. Mladá 24 letá zpěvačka a herečka přišla v nádherných černých šatech s dlouhým rukávem a kabelkou od Chanel. Ashley také zanechala zprávu z odchodu párty na Twitter:
Právě jsem odešla z Teen Vouge party! Setkala jsem tam s kamarády kterýc jsem neviděla dlouhou dobu. Byla zábava!

Videoklip "Crank It Up" už je tu SKORO!

27. září 2009 v 16:35 Novinky
Pokud jste ještě nezaregistrovali, singl "Crank It Up" z nového alba Ashley Tisdale "Guilty Pleasure" je připraven aby propustil v Evropě již příští měsíc - 17. října 2009. Údajně se již píseň hraje v některých rádiích.Oficiální stránka AshleyTisdale.com zveřejnila nové zprávy o očekávaném videoklipu k písničce Crank It Up:
Už příští týden začne natáčet nový videoklip "Crank It Up", který bude mít premiéru 5. října na stanici VIVA. Již brzy vám přinesu nové informace.

Ashley a Scott na vystoupení Miley Cyrus

27. září 2009 v 16:33 Novinky
People.com: Ashley Tisdale a její přítel Scott Speer se drželi spolu za ruce na vystoupení Miley Cyrus v "Los Angeles Staples Center". Před koncertem Ashley pozdravila jejího bratra který je členem skupiny Metro Station a popřála jim aby "zlomili vaz"! Tři fotografie ze zákulisí si můžete prohlédnout níže. Zůstaňte naladěný.

Ashley Tisdale na premiéře "Fame"

25. září 2009 v 14:17 Novinky
Ve středu (23. září 2009) se Ashley Tisdale zůčastnila premiéry MGM Pictures "Fame" v Pacific Grove spolu s její sestrou, Jenifer Tisdale. Jako vždy i nyní vypadala mladá herečka a pop-rocková zpěvačka okouzlující v růžovém outfitu a kabelkou od Chanel. Fotografie z premiéry a noční Afterparty které se zúčastnila i její kamaráda Samantha Droke si můžete prohlédnout níže.


Premiéra "Fame" v Los Angeles - 23. září 2009
Večerní AfterParty s Ashley s Samanthou - 23. septembra 2009

Oběd v Studio Cafe, Ventura Blvd

24. září 2009 v 14:45
Ve středu (23. září 2009) si mladá zpěvačka a herečka Ashley Tisdale vyrazila do Studio City v Los Angeles, kde měla volnější den. Na oběd zašla do restaurace Studio Cafe na ulici Ventura Blvd. Na sobě měla žapky, fialové tepláky, šedé tričko a tyrkysové brýle. Fotografie si můžete prohlédnout níže. Zůstaňte naladěný a užijte si den.

Pracovní den v Studio City, Los Angeles

24. září 2009 v 14:31 Paparazzi
Úterý (22. září 2009) hned ráno mladou zpěvačku a herečku Ashley Tisdale zastihli paparazzi jak odjíždí na snídani do restaurace Paty's. Později šla do Studio City, Los Angeles kde šla na dabování hlasu animované postavičky Candace Flynn "Phineas & Ferb".

Nová twitter fotka

23. září 2009 v 14:43 Novinky
Mužete si prohlédnout novou soukromou fotografii Ashley Tisdale, kterou zveřejnila na profilu oficiální Twitter stránky. Ashley má na ní krásné blonďaté vlasy sladěné s hnědými pramínkamy.


Ashley v tělocvičně Equinox

23. září 2009 v 14:41 Paparazzi
Včera ráno (21. září 2009) navštívila Ashley posilovnu Equinox ve West Hollywoodu a my vám přinášíme další fotografie. Mladá 24 letá blondatá Ash s novými vlasy si později po odchodu koupila ranní dávku kávy. Užijte si den.

Ashley v tělocvičně ve West Hollywoodu

22. září 2009 v 10:41 Paparazzi
K dispozici máme nové fotografie.Včera ráno (21. září 2009) Ashley Tisdale navštívila tělocvičnu ve West Hollywoodu aby si udržela svou krásnou postavu. Na sobě měla sportovní botasky, bílé tepláky a šedé tričko s kabelkou. Zůstaňte naladěný.


Ashley s Caroline na nákupech v Malibu

22. září 2009 v 10:39 Paparazzi
Ashley navštívila se svou kamarádkou Caroline Clark město Malibu, kde šli na dámské nákupy pro nějaké oblečení. Později se zastavili na dávce oblíbené kávy v restauraci Coffee Bean. Blonďavá Ashley měla na sobě bílé tričko a dlouhou sukni. Fotografie si můžete prohlédnout níže. Zůstaňte naladěný.

Ashley Tisdale se Scottem na oslavě narozenin

20. září 2009 v 16:48 Paparazzi
Včera 20. září 2009 paparazzi zastihli Ashley Tisdale již s jejími novými blonďatým vlasmy jak opouští svůj dům s jejím přítelem Scottem Speer. Později viděli pár jako vycházejí z obchodu Bokado Brasserie Restaurant po oslavě narozenin staršího sestry Ashley - Jenifer Tisdale se svou rodinou ve městě Sherman Oaks. Ashley měla na sobě černé šaty s opaskem, černou kabelku, brýle a světlo-hnědé boty. Zůstaňte naladěný a užijte si den.

Já osobně sem opravdu moc štasná že je Ashley zase blond kní se to prostě strašne moc hodí :*