Duben 2009
Ashley s Mauim v Studio City

30. dubna 2009 v 16:54 Paparazzi
Včera (29. dubna 2009) se zastavila Ashley na procházce v Studio City, Los Angeles. Později jí zastihli Paparazzi na obědě a později jako si vyzvedla kávu v Coffee Bean. Ashley měla na sobě modré rifle s AGG topánkamy, růžovým tričkem a bílým svetrem. Fotky si prohlédněte níže!

Bravo Magazín - "Totálně zamilovaná"

30. dubna 2009 v 16:46 Novinky


Přinášíme vám nové scan z Německého časopisu Bravo. Na dvou strankách je napsaný článek o tom jak je Ashley "totálně zamilovaná" do jejího nového přítele Speera Scotta. Scan z časopisu si můžete prohlédnout níže. Zůstaňte naladěný na lg-ladygaga.blog.cz!:D

Amy Wong

29. dubna 2009 v 21:16
Amy je dcerou extrémně bohatých čínských rodičů, kteří vlastní rozsáhlé pozemky na Marsu. Přestože je ve firmě na stáži, díky svému původu nebude muset nikdy doopravdy pracovat.

Tato Číňanka původem z Marsu - dcera Ineze a Leo Wongových je posledním členem týmu Planet Express, kde pracuje jednak jako inženýr a jelikož má stejnou krevní skupinu jako profesor Fransworth, je také jeho malou pojistkou pro případ nouze. Nicméně stejně jako Hermes a Dr. Zoidberg většinou neopouští Zemi. Hodně se přátelí s Leelou, ale na rozdíl od ní většinou hledá spíš příležitostné vztahy, ráda flirtuje z mezigalaktickými fešáky narozdíl od Leely.

zdroj:futurama.xf


Hermes Conrad

29. dubna 2009 v 21:14
je Jamajčan, pracující jako manažer v Planet Express. Je profesionálním byrokratem a jeho vášní je dodržování předpisů, byrokratických postupů, vyplňování formulářů a jakékoli předepsané papírování. Krom toho je také bývalým vrcholovým sportovcem v diciplíně podlézání.

Hermes představuje celý byrokratický a finanční aparát Planet Express v jedné osobě a jeho hlas má tím pádem hned po profesoru Franasworthovi největší váhu, čehož se nebojí využívat k ráznému prosazování svých názorů a návrhů. Sám o sobě je vlastně součástí obrovského celopozemského úřednického sboru, v jehož hierarchii má poměrně vysoké pořadové číslo 36 (v průběhu seriálu se tato hodnost zmenší na 37). Jeho nálada souvisí obvykle s jeho prací a s tím jaké má nebo nemá Planet Express problémy. Přes svojí nadváhu jde o člověka, který se rozhodně nebojí sportovních aktivit, byť je ne vždycky zvládá. Také není bez zajímavosti, že je to jediný zaměstnanec profesora Fransworthe v manželském stavu - a to v poměrně šťastném manželství s La Barbarou.


zdroj:futurama.xf


Dr.John Zoidberg

29. dubna 2009 v 21:12

Doktor

Zoidberg, tvor mimozemského původu, vzezřením podobný humru, je zaměstnán jako firemní lékař, ačkoli jeho znalosti medicíny jsou více než pochybné. Ostatními je téměř neustále přehlížen a někdy i utiskován.

Jsou prostě profese ze kterých si Matt Greoning z nějakého důvodu neustále tropí ve svých seriálech žerty. Jednou z nich jsou i doktoři a právě ti jsou ve Futuramě zastoupeni dr. Zoidbergem. Dr. Zoidberg je příslušníkem národa Decapodanů - jak vidno korýšovitých bytostí, což je někdy zdrojem komických situací, jako třeba chvilkového vzplanutí citů k langustě v akváriu nebo chozením do strany. Jako doktor je Zoidberg dobrým varováním pro všechny v Planet Express kdo by se opovážil onemocnět a dostat se mu tak do klepet. Nejen, že je totiž trochu 'mešuge', ale zároveň si divák někdy musí klást otázku, jak dostal se svými lékařskými zkušenostmi povolení pracovat na Zemi. Abych byl konkrétnější - jednou například prohlídne Frye a charakterizuje ho jako 'mladou zdravou ženu', jindy zase prohlásí, že má možná problémy s lidskou anatomií, ale s anatomií robotů ne a začne prohlížet Frye! Většinou se projevuje jako dobrosrdečný 'ňouma', i když diváka napadnou také tvrdší diagnózy (například po shlédnutí příběhu 'Why I must be crustucrean in love?').


zdroj:futurama.xf


Hubert J. Famsworth

29. dubna 2009 v 21:10

Profesor

je Fryovým velmi vzdáleným prasynovcem, přesto, že je mu okolo 160 let, a tak je v roce 3000 podstatně starší než rozmrazený Fry. Zabývá se vynalézáním pozoruhodných věcí a rovněž je šéfem zásilkové společnosti Planet Express, kterou založil, aby jejím prostřednictvím financoval svou podivnou vědeckou činnost.

Jak jsem již řekl v předchozích charakteristikách, tento muž je jediný Fryův žijící příbuzný a zároveň jeho zaměstnavatel. Na rozdíl od něj je velice inteligentní, což dokazuje fakt, že dlouhá léta vyučoval na Marsské univerzitě matematiku kvantových polí (i když v seriálu se ukáže, že pracoval i na méně smysluplných projektech - například na mluvící opici). Zde si také udělal nejhoršího nepřítele z tehdy ještě studenta - budoucího profesora Wernsturma, když ho jednou ohodnotil známkou A - , k tomu není asi co dodat… Od té doby se ale hodně změnilo - Fransworth zestárl a v současnosti se natrvalo věnuje řízení své společnosti Planet Express, kde, ale není údajně zcela bezpečné pracovat. Po jedné nehodě zbyly z jeho poslední posádky pouze identifikační čipy. Doufejme, ale, že vzhledem k tomu, že v nynější posádce má svého příbuzného tak si bude dávat pozor. Přes jeho celkovou fyzickou zachovalost se na něm zub času trošilínku podepsal. Projevuje se to jednak v mírné senilitě ( někdy například mluví na někoho kdo stojí někde jinde) a samozřejmě ve fyzické zkřehlosti a pomalosti (přesto ve spánku například lyžuje výborně). Není ani moc divu jelikož se narodil léta Páně 2831 - je mu tedy už přes 160 let (ale nikomu to neříkejte! - On sám totiž tvrdí, že je mu 150 let, jelikož správně by mu měla být v tomto věku měla být odčerpána a zužitkována jeho bioenergie). Se svými zaměstnanci se Fransworth snaží vyjít v přátelském až otcovském vztahu a rozčílí se málokdy.

zdroj:futurama.xf


Bender

29. dubna 2009 v 21:07

Ohýbač

Bender Bending Rodriguez je robot vyrobený okolo roku 2998 v Mexiku, jeho tělo je titanové - vyrobené z pivních plechovek. Bender má mnoho lidských vlastností, hlavně ty špatné, především neuvěřitelná chamtivost, díky níž neváhá nikoho, ani své nejbližší přátelé bezproblému okrást(je totiž spíše materiálnějšího založení) nebo si nechat zaplatit za záchranu života. Pracuje spolu s ostatními přáteli v Planet Express do firmy se dostal spolu s Fryem. Obvykle se netají svou záští k lidem a přivádí své kolegy do nesnází, aniž by mu to jakkoli vadilo. Kromě kouření, neúspěšného vaření a pití alkoholu je jeho největší zálibou kradení čehokoliv cennějšího při jakékoli příležitosti. Ale nelze přímo říci, že by byl Bender jenom snůškou negativ. Ve skutečnosti se jedná o bytost přirozeně veselou - to však v případě, že nemá důvod být nespokojen. V takovém případě je až cynicky veselý k utrpení jiných a baví se na účet druhých. V dobré náladě se udržuje pomocí tabáku a hlavně alkoholu (nejradši má pivo). Sexuálního touhy uspokojí - když už nemá 'funkční' robotku - například s časopisem Playbot. Jeho jediným duchovním prožitkem bylo to, že jednou vstoupil do církve robotů, ale toho naštěstí brzy přešlo. Je to po Leele nejlepší Fryův 'kámoš', ale s přátelstvím si u Bendera nemůžete být nikdy jistí… Jeho nejoblíbenější trávení volného času je televize.

zdroj:futurama.xf


Futurama-Turanga Leela

29. dubna 2009 v 21:04
Leela je jednooká meziplanetární kráska, jedním ze členů posádky kosmické lodi Planet Express. Její dětství je obestřeno tajemstvím, víme akorát že vyrostla v sirotčinci(na Zemi), před kterým ji jako malou našli odloženou. Je taková jedinná svého druhu, po setkání se svými rodiči ale zjistí, že ve skutečnosti je mutant. Ale zase tak moc se od lidí (humanoidů) neliší, až na jedno velké oko a nezvyklou barvu vlasů. Na zemi vyrostla v inteligentní, bojovnou a energickou ženu. Dříve pracovala v kryogenickém ústavu na místě technika . Zde rozmražuje Frye, díky němuž získala druhou práci, a to jako kapitánka jedinné lodi, kterou společnost profesora Fransworthe vlastní, jelikož má smysl pro zodpovědnost. Toto povolání je vcelku obtížné, protože má za podřízené "flákače" Frye a "alkoholika" Bendera , kteří ji často nutí řešit zapeklité situace, protože ona je obvykle tím, kdo ostatní vytahuje z problémů. Leela je celkem společenský tvor, občas v seriálu uvidíme jak si hledá partnera. Navzdory jejímu přitažlivému vzhledu má v této oblasti spíš smůlu - stálým uchazečem o tento post je sice Fry, ale on je pro Leelu spíš přítel, se kterým je nějaký trvalý vztah spíš předmětem krajní nouze. Pak jsou tu nápadníci na jednu noc typu Zappa Braniganna (který měl s Leelou intimní poměr). Kromě Frye je jí nejbližším tvorem všežravé nenasytné zvířátko Nibbler - Otík (sežere kdykoliv cokoliv).

zdroj:futurama.xf


Futurama-Philip J. Fry

29. dubna 2009 v 21:00

"Poslíček"


Co to je futurama?

29. dubna 2009 v 20:55

Futurama je americký animovaný seriál. Jedním z tvůrců je také Matt Groening autor seriálu simpsonovi. Stejně jako ve simpsonových se i zde objevují různé celebrity.

Děj začíná 31. prosince 1999. Když Fry poslíček roznášející pizzu donese také jednu zásilku do kyogrenitického centra, zjistí že si z něj někdo vystřelil zhoupne se na židli a spadne do mrazícího boxu tan se nastaví na 1000 let. O tisíc let později se fry rozmrazí ale už není ve 21 století ale ve 31 století.

Hlavní postavy:


zdroj:super-futurama.blog.cz

Ashley před vstupem na LG RM

29. dubna 2009 v 20:32 Paparazzi
A máme tu nové fotografie ze včerejší události v Los Angeles (28. dubna). Ashley Tisdale zastihli Paparazzi ještě před vstupem do LG Rumorous Night. Na sobě měla krásné jednoduché modré šaty s černým páskem a tmavou kabelkou s černými brýlemi. Vyníkající outfit doplňovaly její hnědé vlasy. Užijte si fotky!LG Rumorous Night

29. dubna 2009 v 10:26 Novinky
Ashley se zúčastnila LG Rumorous Noci s Heidi Klum události, které se konaly včera (28/4) na Andaz Hotel a představují nám fotografies přátely Vanessa Hudgens atd...Ashley měla modré mini-šaty.Na fotky se mužete podívat TADY . Fotek je docela hodně tak se mi nechtělo je sem všechny vložovat:D:D


They Came from Upstairs

28. dubna 2009 v 14:13 Novinky
Ashley zveřejnila na své oficiální stránce AshleyTisdale.com nové soukromé fotografie z natáčení filmu They Came from Upstairs, na který se můžete těšit již přes léto! Na fotografiích je společně s Austin Butler a Carter Jenkins, který si také zaúčinkuje v tomto filmu. Fotografie si můžete prohlédnout výše kliknutím na fotografii. Zůstaňte naladěný na lg-ladygaga.blog.cz :)